• 09304048043
  • 09304048043
  • شنبه تا پنج شنبه 8صبح تا 8 شب / آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

بلاگ

چند نکته مراقبتی بعد از تزریق چربی به باسن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
تزریق چربی به باسن
تزریق چربی به باسن

باسن صاف ممکن است مانع از داشتن انحناهای جذابی شود که می خواهید. برای بسیاری از زنان، پشتی مشخص و برجسته به آن‌ها کمک می‌کند جذاب‌تر به نظر برسند و تعادل را برای شکل‌گیری خوش‌تیپ‌تر به آن‌ها اضافه می‌کند. بزرگ کردن باسن به شما این امکان را می دهد که بدون استفاده از ایمپلنت های مصنوعی سایز و شکل باسن خود را بهبود ببخشید.

تکنیک های لیپوساکشن با چربی سوزی، چربی را از نواحی دردسرساز بدن جمع آوری می کند. دکتر اونیل برش های کوچکی را در مکان های مشخص در محل های لیپوساکشن خاص ایجاد می کند. یک کانول (لوله نازک و توخالی) از طریق این برش ها وارد می شود تا با استفاده از مکش ملایم، چربی اضافی خارج شود و چربی تصفیه می شود. سپس دکتر اونیل به صورت استراتژیک چربی تصفیه شده را به نواحی خاصی از باسن در لایه هایی برای توزیع بهتر بافت تزریق می کند. چربی تزریق شده حجم باسن را افزایش می دهد و به دکتر اونیل اجازه می دهد تا باسن را شکل دهد و بهتر تعریف کند تا فرم طبیعی بدن شما را بهبود بخشد.

نحوه نشستن بعد از تزریق چربی به باسن

انجام جراحی ترانسفر چربی به باسن در تهران در کلینیک پارسیان

سایر خدمات کلینیک

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان در تهران، بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

خانم دکتر الهه فروتن، جراح و متخصص زیبایی

آدرس کلینیک : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

شماره تماس: 09304048043

ایمیل: info@parsian-beauty.ir

 

 


طراح سایت: الماس سایت