• 09304048043
  • 09304048043
  • شنبه تا پنج شنبه 8صبح تا 8 شب / آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

عمل لیفت شقیقه

عمل لیفت شقیقه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عمل لیفت شقیقه

هزینه عمل لیفت شقیقه در تهران و در کلینیک زیبایی پارسیان توسط بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران دکتر فروتن در سال 402

هزینه جراحی لیفت شقیقه  ۳۵میلیون
قیمت عمل لیفت شقیقه با لیفت پیشانی با هم ۴۵میلیون

عمل زیبایی لیفت ابرو یا شقیقه تحت بی حسی موضعی (تزریق) انجام می شود و تقریباً یک ساعت طول می کشد. دکتر جراح یک برش کوچک به اندازه یک اینچ در بالای گوش، در خط مو درست بالای پیشانی ایجاد می کند. از طریق این برش، او می تواند بافت زیرین را مجدداً قرار داده و آن را به حالت تعلیق درآورد تا قسمت بیرونی ابرو را بلند کند. دکتر همچنین پوست اضافی را از بین می برد. هنگامی که او تمام شد، برش بسته خواهد شد. بهبود لیفت ابرو شقیقه یک روش کم تهاجمی با دوره نقاهت کوتاه تر از جراحی های شدیدتر است. بخیه های شما یک هفته بعد از عمل برداشته می شود، اما می توانید قبل از این به کار خود بازگردید. اکثر بیماران پس از لیفت شقیقه دچار تورم و کبودی می شوند، اما بالا نگه داشتن سر به کاهش تورم کمک می کند. توصیه می کنیم قبل از انجام هر گونه فعالیت سنگین مانند بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش، دو هفته صبر کنید.
 
هزینه لیفت اندوسکوپیک پیشانی هزینه جراحی بینی در بیمارستان میلاد نی نی سایت لیفت پیشانی با جراحی علت ورم پیشانی بالای ابرو نی نی سایت  بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران نی نی سایت جراحی پیشانی ناندرتال با لیزر هزینه لیفت شقیقه با نخ نی نی سایت لیفتینگ ﺍبرو هزینه تراش استخوان ابرو  چگونه پیشانی بلند را کوتاه کنیم نی نی سایت هزینه جراحی چروک پیشانی
 

سایر خدمات کلینیک

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان در تهران، بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

خانم دکتر الهه فروتن، جراح و متخصص زیبایی

آدرس کلینیک : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

شماره تماس: 09304048043

ایمیل: info@parsian-beauty.ir

 

 


طراح سایت: الماس سایت