• 09304048043
  • 09304048043
  • شنبه تا پنج شنبه 8صبح تا 8 شب / آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

لیپوماتیک ۳۶۰ درجه

تخلیه ی چربی پهلو و شکم و پشت یا لیپوماتیک ۳۶۰ درجه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران با نمونه کارهای قبل و بعد عمل

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

تخلیه ی چربی پهلو و شکم و پشت یا لیپوماتیک ۳۶۰ درجه، عمل لیپوماتیک ۳۶۰ درجه در تهران توسط بهترین جراح خانم دکتر فروتن فوق تخصص جراحی زیبایی در تهران

لیپوساکشن 360 درجه ای اصطلاحی است که برای توصیف نوعی از لیپوساکشن استفاده می شود که عمدتاً تنه بدن انسان را هدف قرار می دهد. مناطقی که به طور کلی تحت تاثیر قرار می گیرند، ناحیه شکم، پهلوها و پشت هستند
اگر می خواهید لیپوساکشن 360 انجام دهید، مهم است که از خود بپرسید هدف شما از این عمل جراحی چیست ؟
بهتر است زمانی از آن استفاده کنید که سبک زندگی شما (تغذیه سالم، دوری از استرس، تنباکو و الکل و ورزش) برای از بین بردن چربی کافی نبوده است


 استفاده می شود.LIPO 360 و زیبا از  برای شکمی داشتن  صاف
گاهی اوقات چربی در ناحیه فوقانی شکم جمع می شود. پس از آن با وجود رژیم غذایی و ورزش، خلاص شدن
از این چربی ها سخت و دشوار می شود. لیپوساکشن 360 تعداد سلول های چربی این ناحیه از بدن را کاهش می دهد

عمل جراحی زیبایی لیپوساکشن 360 است؟
بهترین افراد برای لیپوساکشن 360 افرادی هستند که از سلامت خوبی برخوردارند، عادات غذایی سالمی دارند و به طور منظم ورزش می کنند. پوست آنها سفت و الاستیک است، اما تجمعات چربی موضعی سرسختی دارند که علیرغم عادات و سبک زندگی نسبتا سالم، این چربی ها به خوبی از بین نمی روند.  سن و سال  افراد عامل اصلی برای این عمل جراحی  نیست، بلکه کیفیت پوست عامل مهمتر است.
لیپوساکشن 360  می تواند ظاهر فیزیکی و اعتماد به نفس شما را بهبود ببخشد. قبل از انتخاب این روش، انتظارات خود را از این عمل جراحی مشخص نموده و با پزشک زیبایی خود در میان بگذارید. قطعا پزشک شما خوشحال خواهد شد که به تمام سوالات شما به طور واضح و دقیق پاسخ دهد و شما را در مورد مناسب ترین درمان ها برای شرایط شما راهنمایی کند و مزایا و معایب احتمالی آن را مشخص کند.
یک نکته مهم در این جراحی زیبایی این است که اگر قصد کاهش وزن قابل توجهی دارید، بهتر است این جراحی را به تعویق بیندازید.
طریقه عملکرد لیپوساکشن 360 درجه چگونه است.
لیپوساکشن 360 درجه با برش های کوچک در مناطق خاص است لیپوساکشن 360 درجه یک روش کم تهاجمی است زیرا این روش با استفاده از کانول های بسیار نازک انجام می شود. پس از ایجاد برش ها، محلولی برای انقباض رگ های خونی تزریق می شود و سپس چربی ساکشن می شود. امکان درمان همزمان نواحی غیر از تنه، به ویژه ران، باسن و بازوها وجود دارد. این روش را می توان تحت بیهوشی عمومی یا آرام بخش داخل وریدی انجام داد.

لیپوساکشن 360 درجه تعداد سلول های چربی را کاهش می دهد که با رژیم غذایی یا ورزش نمی توان از شر آنها خلاص شد. اثرات لیپوساکشن 360 درجه می تواند طولانی مدت باشد، به شرطی که وزن شما پس از عمل جراحی تحت کنترل بوده  و رژیم غذایی و برنامه ورزشی سالمی داشته باشید.

 

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران لیپوساکشن ۳۶۰ درجه  هزینه جراحی لیپوماتیک

سایر خدمات کلینیک

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان در تهران، بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

خانم دکتر الهه فروتن، جراح و متخصص زیبایی

آدرس کلینیک : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

شماره تماس: 09304048043

ایمیل: info@parsian-beauty.ir

 

 


طراح سایت: الماس سایت