• 09304048043
  • 09304048043
  • شنبه تا پنج شنبه 8صبح تا 8 شب / آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

عمل بینی یا رینوپلاستی

بهترین جراح بینی در تهران با نمونه کار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

عمل زیبایی بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی

آقای دکتر محمد کریمی متخصص در جراحی بینی (جراحی زیبایی بینی) است. به کلینیک زیبایی پارسیان خوش آمدید، متخصص در هر دو جراحی زیبایی بینی و جراحی بینی عملکردی. تمام عمل ها توسط آقای دکتر کریمی انجام می شود که به عنوان یکی از جراحان برجسته بینی در تهران شناخته می شود.

رینوپلاستی اصطلاح پزشکی برای عمل جراحی زیبایی است که برای تغییر شکل بینی انجام می شود. روش تغییر شکل بینی ممکن است شامل اصلاح قوز یا فرورفتگی، یا اصلاح شکل، موقعیت یا اندازه نوک بینی به منظور دستیابی به ظاهری طبیعی و زیباتر بینی باشد.

از آنجایی که متخصص جراحی بینی ما فقط در روش‌های جراحی زیبایی بینی تخصص دارد، او شهرت بی‌نظیری برای برتری جراحی دارد و در عین حال ظاهری طبیعی و منحصر به فرد ایجاد می‌کند. دکتر عمل زیبایی بینی در کلینیک ما و تیمش این را با بالاترین سطوح ممکن مراقبت، حساسیت و حمایت از بیمار ترکیب می کنند.

کلینیک‌ زیبایی پارسیان مجهز به آخرین فناوری تصویربرداری است بنابراین در صورت امکان می‌توانید قبل از انجام هر گونه جراحی، بینی جدید خود را ببینید.

رینوپلاستی یا جراحی بینی یکی از محبوب ترین عمل های جراحی زیبایی در تهران
 
است. این روش برای افرادی که از اندازه، شکل یا کانتور بینی خود ناراضی هستند و دوست دارند آن را با جراحی تغییر شکل دهند، ایده آل است. جراحی زیبایی بینی می تواند برای بهبود ظاهر زیبایی بینی یا برای اهداف ترمیمی مانند پس از ضربه قبلی یا برای افرادی که به دلیل انحراف تیغه بینی مشکل تنفسی دارند انجام شود. در اینجا در مرکز جراحی ما تعدادی از بهترین متخصصان زیبایی بینی در انگلستان را داریم که در انواع جراحی های بینی، از جمله رینوپلاستی محافظ، ماهر هستند. درمان همیشه با توجه به نیازهای هر بیمار سفارشی می شود تا بهترین نتایج ممکن را در جراحی بینی به دست آورد.رینوپلاستی حفاظتی یک روش پیشرفته در جراحی بینی است که برای از بین بردن قوز پشتی روی پل بینی با استفاده از روش داخلی به جای روش سنتی شکستن استخوان بینی طراحی شده است. مدت زمان استراحت پس از جراحی بینی نگهدارنده معمولاً یک هفته در مقایسه با دو هفته پس از جراحی بینی استاندارد است.عکس های قبل و بعد از جراحی بینی

در زیر فقط مجموعه کوچکی از عکس های قبل و بعد از جراحی بینی ما آورده شده است. انتخاب بسیار گسترده تری در دسترس شما خواهد بود تا در مشاوره شخصی خود با متخصص جراحی بینی در کلینیک پارسیان مشاهده کنید. پیشروترین کلینیک جراحی زیبایی در تهران با برخی از بهترین جراحان زیبایی بینی است. ما سالانه بیش از 150 عمل جراحی بینی را در کلینیک پیشرفته خود انجام می‌دهیم. با انتخاب ما برای عمل جراحی بینی خود، می توانید از دریافت بالاترین استانداردهای مراقبت های پزشکی از ابتدا تا انتها اطمینان حاصل کنید.اگر مایل به رزرو مشاوره جراحی بینی هستید، لطفا همین امروز با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید


سفر زیبایی خود را از امروز با ما آغاز کنید

اگر در مورد درمان سوالی دارید، یا می‌خواهید در مورد اینکه چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم، با ما تماس بگیرید


لطفاً توجه داشته باشید: ممکن است نتوانیم درخواست شما را بدون شماره تلفن همراه معتبر پردازش کنیم. 
 
بهترین دکتر جراح بینی در تهران با قیمت مناسب
 
بهترین دکتر عمل بینی در تهران نی نی سایت
 
بهترین جراح بینی طبیعی در تهران
 
بهترین جراح بینی غضروفی در تهران
 
بهترین جراح بینی خانم در تهران
 
بهترین جراح بینی استخوانی در تهران نی نی سایت
 
بهترین جراح بینی مردانه در تهران
 
بهترین کلینیک جراحی بینی در تهران

رینوپلاستی که به نام جراحی زیبایی بینی نیز شناخته می شود یکی از رایج ترین عمل های جراحی زیبایی است که در مرکز جراحی انجام می شود. بسیاری از بیماران تصمیم می‌گیرند جزئیات جراحی زیبایی بینی را که انجام داده‌اند با دیگران به اشتراک نگذارند و اغلب برای بیمارانی که این عمل را انجام داده‌اند، بسیار خصوصی است. این کاملاً قابل درک است، اگرچه در بسیاری از موارد، تعدادی افسانه وجود دارد که در مورد این عمل و عدم درک خطرات، روند بهبودی جراحی بینی و انتظاراتی که فرد باید از جراحی داشته باشد، ایجاد شده است. مانند سایر روش‌های جراحی زیبایی، ما همیشه به بیماران توصیه می‌کنیم قبل از تصمیم‌گیری برای انجام جراحی بینی، تحقیقات دقیقی انجام دهند و امیدواریم اطلاعات زیر برای کمک به بیماران احتمالی جراحی بینی در تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد انجام عمل جراحی بینی مفید باشد.


حقایق کلیدی در مورد جراحی زیبایی بینی


جراحی بینی باعث ایجاد اسکار می شود؟

اگر برشی روی پوست ایجاد شده باشد، هر نوع جراحی شامل اسکار می‌شود و جراحی زیبایی بینی تفاوتی ندارد. قابل مشاهده بودن جای زخم بر اساس نوع جراحی زیبایی بینی انجام شده تعیین می شود، زیرا موقعیت برش در هر مورد متفاوت است.

     رینوپلاستی باز رایج ترین نوع جراحی بینی است که شامل برش هایی است که روی کلوملا ایجاد می شود و این برش ها می توانند در چند هفته اول بهبودی قابل مشاهده باشند.
     رینوپلاستی بسته شامل تمام برش ها در داخل سوراخ های بینی است، بنابراین نباید با چشم غیر مسلح قابل مشاهده باشند.

جراحان رینوپلاستی ما در قرار دادن تمام برش ها در چین و انحنای طبیعی بینی و ناحیه سوراخ بینی مجرب هستند تا اطمینان حاصل کنند که هر جای زخم ایجاد شده تا حد امکان نامرئی است. مرکز جراحی همچنین یک مرکز تخصصی در مدیریت اسکار با طیف کاملی از تکنیک های غیر جراحی و جراحی برای بهینه سازی ظاهر اسکار است.


جراحی بینی می تواند منجر به کبودی و تورم قابل توجهی شود؟

جراحی زیبایی بینی بسیار پیچیده است و جراحان ما مراقب هستند که فقط از ملایم ترین تکنیک های جراحی برای به حداقل رساندن کبودی و تورم بعد از جراحی بینی استفاده کنند. با این حال، ظاهر شدن کبودی در زیر چشم ها و ناحیه گونه غیرمعمول نیست. رینوپلاستی باز با مقدار بیشتری کبودی و تورم در مقایسه با روش بسته همراه است. نوع پوست شما نیز در تعیین میزان کبودی نقش دارد. بیمارانی که پوست نازکی دارند نسبت به افرادی که پوست ضخیم‌تری دارند بیشتر مستعد ابتلا به کبودی هستند.

بهبودی بعد از جراحی بینی چگونه است؟

رینوپلاستی محافظ یکی از پیشرفته ترین تکنیک ها برای انجام جراحی های کم تهاجمی با کاهش کبودی و تورم و دوره نقاهت جراحی بینی کوتاه تر است. تکنیک‌های جراحی که برای کاهش قوز پشتی با تکنیک‌های حفظ استفاده می‌شوند، اغلب از نیاز به ابزار سنتی پتک و اسکنه که به کاهش کبودی پس از جراحی کمک می‌کند، اجتناب می‌کند.

تورم بعد از جراحی بینی چقدر طول می کشد؟
کاهش حساسیت معمولا بعد از جراحی بینی اتفاق می افتد. اکثر روش‌های جراحی اغلب منجر به کاهش حساسیت بعد از عمل می‌شوند، و این بیشتر به دلیل اختلال در اعصابی است که پوست را تامین می‌کنند و باعث از دست دادن حس می‌شوند. خوشبختانه، در بیشتر موارد، حس طبیعی به تدریج در طی چهار هفته اول پس از جراحی بینی برمی گردد.
از دست دادن بویایی معمولاً پس از جراحی بینی رخ می دهد

کاهش حس بویایی بعد از عمل بینی غیر معمول نیست و این بیشتر به دلیل تورم است که ایجاد می شود و ممکن است باعث تورم غشاهای مخاطی در داخل بینی شود. توانایی بویایی و چشایی ممکن است به طور موقت در طی شش هفته اول پس از عمل مختل شود.
هم آقایان و هم خانم ها می توانند جراحی زیبایی بینی انجام دهند

رینوپلاستی به طور مداوم به عنوان یکی از محبوب ترین عمل های جراحی زیبایی برای زنان و مردان رتبه بندی می شود. این روش اغلب محبوب ترین روشی است که در کنار لیپوساکشن و جراحی کاشت مو در مردان انجام می شود. تکنیک های کلی که برای جراحی بینی در مردان استفاده می شود مشابه روش هایی که برای جراحی بینی در زنان استفاده می شود نیست. تفاوت بین انجام عمل جراحی روی دو جنس در انتظارات متفاوتی است که مردان از عمل زیبایی بینی دارند. بیشتر مردان در مقایسه با زنانی که معمولاً پل بینی را انتخاب می‌کنند که بلندتر و عرض باریک‌تر باشد، پل بینی پهن‌تر و مشخص‌تر را ترجیح می‌دهند.


آیا رینوپلاستی یک عمل دردناک است؟

تمام اعمال جراحی بینی در مرکز جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، بنابراین در طول عمل و در اوایل دوره بعد از عمل نباید هیچ گونه درد یا ناراحتی احساس شود. جراح شما قبل از شروع عمل یک بی حس کننده موضعی به بینی تزریق می کند و این کمک می کند تا هر گونه درد یا ناراحتی در دوره بعد از عمل به حداقل برسد. ممکن است در دوره بعد از عمل کمی ناراحتی خفیف داشته باشید

 

 

به دلیل بسته بندی استفاده شده در داخل بینی برای حفظ شکل جدید. این فقط موقتی است و پس از برداشتن بسته ها در روز بعد برطرف می شود. بسیاری از انواع روش های جراحی بینی نیازی به بسته بندی بینی ندارند و بنابراین بهبودی شما حتی راحت تر خواهد بود.
بینی من بعد از عمل بینی تقلبی به نظر می رسد

بسیاری از مردم بر این باورند که می توانند تشخیص دهند که فردی چه زمانی جراحی زیبایی بینی انجام داده است، و در برخی موارد، اگر فرد برای شما کاملا شناخته شده باشد، ممکن است این اتفاق بیفتد. با این حال، در اکثر موارد، جراحی زیبایی بینی که به طور ماهرانه انجام شده است، زمانی که توسط جراح در مرکز جراحی انجام شود، نتایجی را به همراه دارد که ظاهری طبیعی و هماهنگ با سایر اجزای صورت شما دارد. جراح شما می تواند در مشاوره حضوری به شما در مورد چگونگی مراقبت از بینی شما پس از جراحی مشاوره دهد و چندین اندازه گیری کلیدی از جمله عرض و ارتفاع بینی را انجام می دهد تا ایده ای از ظاهر نهایی بینی ارائه دهد. .
همه جراحان پلاستیک جراحی زیبایی بینی را انجام می دهند

هنگام انجام تحقیقات در مورد انتخاب بهترین جراح بینی ضروری است که به مهارت ها، صلاحیت ها و تجربه آنها در انواع جراحی های بینی توجه کنید. امروزه انجام جراحی زیبایی بینی توسط جراحان عمومی پلاستیک غیر معمول است. بنابراین مهم است که از جراح خود بپرسید که سالانه چند عمل جراحی زیبایی بینی انجام می دهد. همچنین باید بخواهید که عکس‌های قبل و بعد از جراحی بینی را مشاهده کنید و توصیفات بیمار را در وب‌سایت‌های معتبر بررسی مانند Trustpilot مشاهده کنید.
جراح بینی من می تواند هر شکل بینی که بخواهم به من بدهد

انجام تحقیقات دقیق قبل از شروع جراحی زیبایی بینی بسیار مهم است و باید تصوری تقریبی از انواع بینی هایی که ظاهر آنها را دوست دارید و بینی هایی که دوست ندارید داشته باشید، زیرا این اطلاعات مهمی برای جراح شما برای برنامه ریزی شماست. موثرترین روش همچنین به‌عنوان پایه‌ای برای سنجش انتظارات شما از جراحی و اینکه آیا اینها به‌طور واقع‌بینانه قابل دست‌یابی هستند یا خیر، عمل می‌کند. هر فردی ویژگی های صورت متفاوتی دارد، بنابراین آنچه برای یک بیمار طبیعی به نظر می رسد ممکن است برای بیمار دیگر کاملاً جعلی به نظر برسد. جراحان مجرب رینوپلاستی ما از نزدیک با شما همکاری خواهند کرد تا برنامه های درمانی دقیق و واقعی را برای دستیابی به بهبود قابل توجهی در شکلی که در حال حاضر دارید تهیه کنند.
جراحی بینی فقط به دلایل زیبایی انجام می شود

جراحی زیبایی بینی جزء جراحی های زیبایی طبقه بندی می شود و در بیشتر موارد با اهداف زیبایی برای بهبود ظاهر بینی انجام می شود. با این حال، در بسیاری از موارد، بیماران دارای اختلالات عملکردی هستند که بر مواردی مانند انحراف سپتوم که بر تنفس تأثیر می‌گذارد، تغییر شکل بینی در نتیجه آسیب قبلی، التهاب مزمن در نتیجه یک وضعیت پزشکی و شکاف کام و لب دارند. جراحی زیبایی بینی در NHS در دسترس نیست مگر اینکه بیماران در تنفس مشکل قابل توجهی داشته باشند. این بدان معنی است که بیمارانی که اکثر شرایط پزشکی را دارند که بر عملکرد بینی تأثیر می‌گذارند، باید یک کلینیک خصوصی برای انجام درمان خود پیدا کنند. ما انتخاب بهترین جراحی زیبایی بینی در لندن را توصیه می کنیم و جراحان ما به دلیل ایجاد نتایج طبیعی زیبایی بینی مشهور هستند.

سوالات متداول در مورد جراحی بینی
چرا مرکز جراحی را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنید؟

مرکز جراحی یکی از برترین کلینیک های جراحی زیبایی در انگلستان است. جراحان ما سال ها تجربه در انجام انواع عمل های جراحی بینی در کلینیک پیشرفته خیابان بیکر ما در مرکز لندن دارند. ما هر ساله صدها عمل جراحی زیبایی بینی را انجام می دهیم و میزان رضایت بیماران ما از 95% فراتر می رود.

     مراقبت های پرستاری پیش از عمل و بعد از عمل
     هماهنگ کننده بیمار خود شما برای راهنمایی شما در تمام مراحل سفر بیمار با ما از ابتدا تا انتها
     برنامه مراقبت پس از ما توسط کمیسیون کیفیت مراقبت به عنوان برجسته توصیف شده است
     24 هفت، پوشش شبانه روزی پس از عمل شما برای هر گونه سوال یا نگرانی ممکن است داشته باشید
     قیمت های بسیار رقابتی جراحی بینی در مقایسه با کلینیک هارلی استریت
     هزینه رینوپلاستی همه جانبه بدون هیچ چیز اضافی پنهان

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد رینوپلاستی هستید و اگر این روش برای شما مناسب است، لطفاً همین امروز با ما تماس بگیرید و یک مشاوره حضوری با جراح بینی متخصص بینی تهران در کلینیک مرکزی پارسیان رزرو کنید. 

 

 
عکس های قبل و بعد از جراحی بینی


رینوپلاستی اصطلاح پزشکی برای عمل جراحی زیبایی است که برای تغییر شکل بینی انجام می شود. روش تغییر شکل بینی ممکن است شامل اصلاح قوز یا فرورفتگی، یا اصلاح شکل، موقعیت یا اندازه نوک بینی به منظور دستیابی به ظاهری طبیعی و زیباتر بینی باشد.

از آنجایی که متخصص جراحی بینی ما فقط در روش‌های جراحی زیبایی بینی تخصص دارد، او شهرت بی‌نظیری برای برتری جراحی دارد و در عین حال ظاهری طبیعی و منحصر به فرد ایجاد می‌کند. دکتر عمل زیبایی بینی در کلینیک ما و تیمش این را با بالاترین سطوح ممکن مراقبت، حساسیت و حمایت از بیمار ترکیب می کنند.

کلینیک‌ زیبایی پارسیان مجهز به آخرین فناوری تصویربرداری است بنابراین در صورت امکان می‌توانید قبل از انجام هر گونه جراحی، بینی جدید خود را ببینید.

شماره تماس برای مشاوره جراحی بینی در تهران: 09304048043

است. این روش برای افرادی که از اندازه، شکل یا کانتور بینی خود ناراضی هستند و دوست دارند آن را با جراحی تغییر شکل دهند، ایده آل است. جراحی زیبایی بینی می تواند برای بهبود ظاهر زیبایی بینی یا برای اهداف ترمیمی مانند پس از ضربه قبلی یا برای افرادی که به دلیل انحراف تیغه بینی مشکل تنفسی دارند انجام شود. در اینجا در مرکز جراحی ما تعدادی از بهترین متخصصان زیبایی بینی در انگلستان را داریم که در انواع جراحی های بینی، از جمله رینوپلاستی محافظ، ماهر هستند. درمان همیشه با توجه به نیازهای هر بیمار سفارشی می شود تا بهترین نتایج ممکن را در جراحی بینی به دست آورد.

عمل زیبایی بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی

رینوپلاستی حفاظتی یک روش پیشرفته در جراحی بینی است که برای از بین بردن قوز پشتی روی پل بینی با استفاده از روش داخلی به جای روش سنتی شکستن استخوان بینی طراحی شده است. مدت زمان استراحت پس از جراحی بینی نگهدارنده معمولاً یک هفته در مقایسه با دو هفته پس از جراحی بینی استاندارد است.

بهترین جراح بینی در تهران با نمونه کار

آیا-برای-عمل-بینی-سوند-هم-وصل-میشود؟/

سوزش-و-خارش-بینی-بعد-جراحی بینی/

سایر خدمات کلینیک

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان در تهران، بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

خانم دکتر الهه فروتن، جراح و متخصص زیبایی

آدرس کلینیک : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

شماره تماس: 09304048043

ایمیل: info@parsian-beauty.ir

 

 


طراح سایت: الماس سایت