• 09304048043
  • 09304048043
  • شنبه تا پنج شنبه 8صبح تا 8 شب / آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

بهترین جراح عمل ماموپلاستی در تهران، هزینه ماموپلاستی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بهترین جراح عمل ماموپلاستی خانم در تهران

عمل کوچک کردن یا لیفت سینه، ماموپلاستی توسط بهترین جراح ماموپلاستی در تهران خانم دکتر فروتن

ماموپلاستی شامل بازسازی سینه ها می شود که می تواند برای اهداف زیبایی یا درمانی باشد. این ماموپلاستی می تواند چندین نشانه داشته باشد: یا بزرگ کردن سینه یا برعکس کوچک کردن سینه، همچنین می‌تواند به منظور اصلاح افتادگی سینه‌ها یا اصلاح آرئول‌های سینه یا کاهش نوک سینه‌ها باشد.

هزینه جراحی زیبایی ماموپلاستی در تهران و در کلینیک زیبایی پارسیان مبلغ 60 میلیون تومان است که توسط جراح زیبایی خانم دکتر فروتن متخصص جراحی زیبایی انجام میشود

یک مورد ضروری برای این ماموپلاستی مربوط به زنانی است که از سرطان سینه رنج می برند. برای این بیماران می توان بازسازی سینه را زمانی پیشنهاد کرد که تحت برداشتن تومور یا ماستکتومی قرار گرفته باشند.

ماموپلاستی یک عمل جراحی است که هدف آن تغییر شکل سینه ها است. به طور خاص می توان آن را پس از ماستکتومی انجام داد، یعنی برداشتن یک یا هر دو سینه پس از سرطان. اصطلاح ماموپلاستی در اواسط قرن بیستم پدیدار شد و از کلمه لاتین "mamma" به معنی "سینه" و از یونان باستان "Plassein" به معنای "شکل دادن، مدل سازی" تشکیل شده است.
بنابراین ماموپلاستی یک عمل جراحی سینه است که می تواند برای اهداف زیبایی و یا برای اهداف درمانی باشد. در واقع چندین عمل جراحی وجود دارد.
بزرگ کردن سینه از 18 سالگی و در هر زمانی از زندگی قابل انجام است. چندین روش ممکن وجود دارد، مانند نصب پروتز سینه یا لیپوفیلینگ سینه که جایگزینی برای جایگذاری این ایمپلنت ها می باشد.

قرار دادن پروتز سینه
هنگام گذاشتن ایمپلنت، که پروتز سینه نیز نامیده می شود، باید معیارهای خاصی رعایت شود. در واقع لازم است حداکثر تمایل به یک نتیجه طبیعی داشته باشید، و در صورت امکان با اسکار در اطراف آرئول یا در حفره زیر بغل (زیر بازوها).
پروتز سینه از یک پاکت سیلیکونی الاستیک پر شده با ژل سیلیکون ساخته شده است. شکل آن را "آناتومیک"، یعنی سینه شکل می نامند.

در حال حاضر، پروتزهای سینه ای که مورد استفاده قرار می گیرند استانداردهای ایمنی دقیق و مطمئنی را دارند، آنها باید نشان CE از جامعه اروپایی و همچنین مجوز بهداشت برای محصولات بهداشتی را دریافت کنند.

به غیر از ژل سیلیکون، دو نوع دیگر از محصولات پرکننده پاکت های الاستومری سیلیکونی مجاز هستند، یا هیدروژل، یک ژل آبی که آب ژل شده با مشتقات سلولز است. این ژل آبی نسبت به سرم فیزیولوژیکی طبیعی تر می باشد.
لیپولیفینگ
تکنیک بزرگ کردن سینه با لیپوفیلینگ برای درمان هیپوتروفی متوسط، عدم تقارن متوسط سینه یا حتی برای کامل کردن نتیجه بزرگ کردن سینه توسط ایمپلنت استفاده می شود.
بزرگ کردن سینه از طریق تزریق مجدد چربی خود فرد انجام می شود. این یک روش جراحی طبیعی است زیرا هیچ ایمپلنت یا تزریقی برای بزرگ کردن سینه‌های بیمار مورد نیاز نیست، فقط از چربی خود بیمار استفاده می‌شود. بنابراین، این یک اتوگرافت از سلول‌های چربی است،در واقع، چربی از بخشی از بدن، مانند شکم یا ران‌ها گرفته می‌شود و سپس به سینه‌ها تزریق شود.
لیپوفیلینگ سینه را می توان به ویژه در جراحی ترمیمی سینه پس از ماستکتومی به دنبال سرطان سینه انجام داد.

کوچک کردن سینه
کوچک کردن سینه گاهی اوقات در صورت بزرگ شدن سینه ضروری است. هدف از این عمل از بین بردن غده پستانی و یا چربی اضافی است. هدف کاهش حجم سینه ها است. کوچک کردن سینه می تواند کاربرد ترمیم کنندگی یا حتی برای اهداف زیبایی باشد.

اصلاح افتادگی سینه
ماموپلاستی همچنین می تواند به منظور اصلاح افتادگی سینه ها باشد و در این صورت شامل درمان هم می شود. افتادگی سینه می تواند در نتیجه بارداری،یا  پس از کاهش زیاد وزن و یا به دلیل افزایش سن ظاهر شود.

سایر روش های احتمالی ماموپلاستی
یک عمل جراحی زیبائی کوچک می تواند حجم سینه ها را در زمانی که خیلی بزرگ، نامتقارن یا حتی خیلی پایین است اصلاح کند.
کاهش نوک سینه ها؛
اصلاح عدم تقارن سینه؛
در نهایت، غده های پستان و یا نوک سینه های ناهمگون نیز می توانند با جراحی درمان شوند.

چرا ماموپلاستی انجام دهیم؟
دلایل مختلفی می تواند باعث شود که یک زن به ماموپلاستی متوسل شود:
به عنوان مثال، در مورد هیپرتروفی، برخی از زنان ممکن است احساس ناراحتی کنند که سینه‌هایشان از لحاظ ظاهری مناسب و زیبا نیست.
فراتر از جنبه زیبایی شناختی، داشتن سینه بیش از حد بزرگ می تواند منبع ناراحتی و رنج باشد. این می تواند باعث اختلال در خواب، مشکل در دویدن، انجام ورزش و گاهی حتی راه رفتن شود. علاوه بر این، این وزن سینه می تواند باعث درد کمر یا شانه شود.
اندازه سینه ها نیز می تواند با توجه به سابقه شخصی (چند بارداری و شیردهی، کاهش وزن قابل توجه یا حتی سن) تغییر کند.
سرطان سینه ممکن است نیاز به برداشتن تومور داشته باشد، بنابراین می توان به بازسازی سینه متوسل شد. این یکی از موارد مشخص شده ماموپلاستی است، زیرا سرطان سینه ممکن است حتی منجر به برداشتن کامل یک یا هر دو سینه شده باشد، (عمل جراحی که ماستکتومی نامیده می شود) در این حالت ممکن است بیمار بخواهد تحت بازسازی سینه قرار گیرد.
توصیه های ما را برای مراقبت از سلامت خود دریافت دنبال کنید.

ماموپلاستی توسط جراح زیبایی انجام می شود. نیاز به بیهوشی قبلی دارد. برخی از جراحی های سینه با بی حسی موضعی انجام می شود. علاوه بر این، یک تکنیک جدید بیهوشی موضعی وجود دارد که در این روش توسط سونوگرافی هدایت می شود، در نهایت، اغلب لازم است عمل تحت بیهوشی عمومی انجام شود.

قبل ازعمل جراحی توصیه می شود:
از مصرف داروهای حاوی آسپرین در ده روز قبل از عمل خودداری کنید.
جلوگیری از بارداری یک ماه قبل از عمل برای کاهش خطر ترومبوآمبولی؛
6 ساعت قبل از شروع عمل زیبایی با معده خالی (غذا، هیدراتاسیون و تنباکو) باشید.
برای لیپوفیلینگ: سیگار کشیدن را حداقل یک ماه قبل و یک ماه بعد از عمل قطع کنید تا پیوند چربی تسهیل شود.
قرار دادن پروتز سینه
ایمپلنت های سینه تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرند. این روش تقریبا یک ساعت طول می کشد. جراح زیبایی یک برش محتاطانه در زیر سینه ها یا زیر بغل یا اطراف پستان ایجاد می کند. او پروتزهای سینه را قرار می دهد و بسیار دقیق محل جراحی را بازسازی می کند. بیمار می تواند 48 ساعت پس از عمل زیبایی به منزل برگردد. برای بهینه سازی نتایج این عمل جراحی، بیمار باید به مدت حدود یک ماه از سوتین فشاری استفاده کند تا پروتزها در جای خود ثابت بماند.

عمل لیپوفیلینگ
بستری شدن بیست و چهار ساعته در بیمارستان ضروری است و خود لیپوفیلینگ حدود دو ساعت طول می کشد.
این عمل با برداشتن چربی با استفاده از یک میکرو کانولا، در یک ناحیه مجزا از بدن که در آن سلول‌های چربی بیش از حد یافت می‌شوند، آغاز می‌شود.
سپس چربی برای چند دقیقه سانتریفیوژ می شود تا تمام ناخالصی های آن پاک شود.
برش های 1 تا 2 میلی متری در زیر پستان ایجاد می شود.
سپس ریز ذرات چربی تزریق می شوند.

 


 
بهترین جراح عمل ماموپلاستی در تهران

در حوزه جراحی زیبایی، عمل ماموپلاستی به‌عنوان یکی از پر رونق‌ترین عمل‌های جراحی شناخته می‌شود. در این روش، اندازه و شکل سینه‌ها به منظور بهبود ظاهر بدن بیمار تغییر می‌کند. اما انتخاب بهترین جراح عمل ماموپلاستی در تهران بسیار مهم است، چرا که خطاهای کوچک در این روش به علت اهمیت نتیجه ماموپلاستی می‌تواند باعث نارضایتی های زیادی در بیمار شود. طبق نظرسنجی در بخش بهترین جراح ماموپلاستی در تهران نی نی سایت و با توجه به نمونه کارهای واقعی نمایش داده شده در سایت کلینیک پارسیان میتوان از جراحان این مجموعه به عنوان بهترین جراح عمل ماموپلاستی در تهران نام برد که در همین صفحه هزینه ماموپلاستی در این کلینیک هم نوشته شده است.

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از بزرگترین مراکز جراحی زیبایی در کشور محسوب می‌شود و بسیاری از جراحان زیبایی آنلاین، در این شهر در حال کار هستند. به عنوان یکی از بهترین جراحان عمل ماموپلاستی در تهران می‌توان به دکتر صفا حشمتی اشاره کرد. او یکی از جراحان مجرب و مشهور این رشته در ایران است.

دکتر صفا حشمتی دارای تجربه و شایستگی در جراحی ماموپلاستی است و در زمینه جراحی‌های پلاستیک سینه و بدن با تحصیلات و پژوهش‌های بسیاری در داخل و خارج از کشور، آشنا می‌باشد. او با استفاده از جدیدترین و مدرن‌ترین تکنولوژی‌های پزشکی، به بیماران خود در تهران کمک می‌کند تا به شکل دلخواهشان برسند.

دکتر صفا حشمتی بهترین جراح عمل ماموپلاستی در تهران، بسیار دقیق و دقیق در کار خود است و دارای تجربه و شایستگی در جراحی‌های پلاستیک سینه و بدن است. بیمارانی که به دنبال عمل ماموپلاستی در تهران هستند، می‌توانند با توجه به تجربه و شایستگی وی، به اطمینان کاملی درباره موفقیت عمل‌شان اطمینان حاصل نمایند.

مجموعه عکس های عمل ماموپلاستی در کلینیک زیبایی پارسیان تهران

نمونه عکس بهترین دکتر ماموپلاستی در تهران
نمونه عکس بهترین دکتر ماموپلاستی در تهران

به دلیل قوانین کشورمان قادر به نمایش تعداد بیشتری از تصاویر قبل و بعد ماموپلاستی نمیباشیم.

قیمت و هزینه ماموپلاستی در سال 402 در کلینیک زیبایی پارسیان

هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی یا بزرگ‌نمایی سینه، بستگی به محل انجام عمل، تخصص و تجربه جراح، نوع و اندازه عمل، سطح سلامتی و بیماری‌های همزمان بیمار و دیگر عواملی که به بیماری خاصی مرتبط هستند، دارد. بنابراین، برای دانستن دقیق هزینه عمل زیبایی ماموپلاستی، باید با یک جراح پلاستیک و تخصصی مشورت کنید. او می‌تواند شما را راهنمایی کند و هزینه تقریبی را براساس نیازهای شما و شرایط شما تخمین بزند. همچنین، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ممکن است نرخ ثابتی برای این نوع عمل تعیین کرده باشند که می‌توانید با آنها تماس بگیرید.

به طور کلی در سال 402 هزینه جراحی زیبایی ماموپلاستی در کلینیک زیبایی پارسیان 60 میلیون تومان است


شماره تماس برای مشاوره جراحی مامو پلاستی در تهران: 09304048043

وب سایت کلینیک پارسیان : https://parsian-beauty.ir

سوتین مخصوص بعد ازماموپلاستی
سوتین مخصوص بعد ازماموپلاستی

پس از جراحی ماموپلاستی، پزشک شما ممکن است از شما بخواهد تا برخی از فعالیت‌های خاصی را انجام ندهید تا بهبودی سریع‌تر در ناحیه پستان خود داشته باشید. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به کشیدن درن اشاره کرد. بهتر است از انجام هرگونه فعالیت شدید، از جمله کشیدن درن، تا وقتی پزشک شما مجوز دهد خودداری کنید و به دستورات و راهنمایی‌های پزشک خود پایبند باشید. هر چند که انجام چندین نوع تمرین‌های جسمانی چند روز پس از عمل دستور داده شده توسط پزشک شما می‌تواند به بهبودی سریع‌تر شما کمک کند. همچنین اگر هرگونه نوع درد، عفونت، خونریزی، یا علائمی از عارضه دیگری در منطقه درمانی خود مشاهده کردید، به زودی به پزشک خود اطلاع دهید.

بعد از عمل ماموپلاستی، بهتر است در زمان استراحت به جای خوابیدن به صورت خم شده، روی زیر پشت و با یک بالش زیر سر خود، در حالت خوابی صاف و رو به بالا بخوابید. این حالت به جلوگیری از واژگون شدن یا فشار زیاد بر روی سینه کمک می‌کند.

همچنین، در طول روز و شب بعد از عمل ماموپلاستی، توصیه می‌شود شما از ورزش یا فعالیتی بسیار سنگین خودداری کنید و دستورالعمل‌های پس از عمل را به دقت دنبال کنید به منظور بهبود و سریع‌تر شدن فرایند بهبودی. در صورت بروز هرگونه عارضه و یا سوال، حتما به پزشک مربوطه خود مراجعه کنید.

 

آیا عمل ماموپلاستی خطرناک است؟

جراحی ماموپلاستی، یا جراحی زیبایی سینه، می‌تواند با خطراتی همراه باشد که باید در نظر گرفته شوند. برخی از این خطرات عبارتند از:

  • خونریزی: خونریزی در محل جراحی ممکن است روی دهد و نیاز به تزریق خون یا پروتئین خون داشته باشد.
  • عفونت: درصورتی که جراحی به درستی انجام نشود، ریسک بروز عفونت افزایش می‌یابد و ممکن است آنتی‌بیوتیک‌های تجویز شده هم موثر نباشند.
  • مشکلات تنفسی: در برخی از موارد، عمل جراحی می‌تواند باعث مشکلات تنفسی شود و باعث سختی در استفاده از دستگاه تنفسی شود.
  • تغییرات حسی: برخی از بیماران ممکن است بعد از عمل جراحی، تغییراتی در حس لمسی سینه‌های خود احساس کنند.
  • خطرات همراه با بیهوشی: خطرات مربوط به بیهوشی همچون عوارض قلبی و عروقی، در صورتی که جراحی تحت بیهوشی انجام شود احتمال دارد.
  • تشکیل چین و چروک: یکی از خطرات دیگر زیبایی بعد از جراحی ماموپلاستی، تشکیل چروک، چین و پوست‌های بی رنگ در منطقه سینه است.

با این حال، در صورتی که به دکتر متخصص مراجعه کنید و همه توصیه‌های بعد از عمل را به دقت دنبال کنید، ریسک های مربوط به جراحی ماموپلاستی کاهش می یابد و احتمال موفقیت در این جراحی بیشتر خواهد شد.

مزایای عمل جراحی زیبایی سینه

عمل جراحی ماموپلاستی (بهبود شکل و اندازه سینه) برای بسیاری از افراد بسیار مفید است از جمله:

1- بهبود شکل سینه و به عبارت دیگر بهبود عکس العمل ظاهری بدن و حالت روحی با اعزام پیام‌های اعتماد به نفس به بیمار.

2- کاهش عوارض روییدگی سینه و افزایش انعطاف پذیری سینه به خصوص در خانم‌های با کیفیت عالی و ساختار پوست مناسب.

3- کاهش درد در قسمت گردن و شانه و بهبود درد کمر و دیسک های فشرده در برخی موارد.

4- کاهش ریسک ابتلا به بیماری های بافتی مانند سرطان سینه.

5- بهبود قابل توجه در کیفیت زندگی به علت افزایش اعتماد به نفس.

البته همانند هر عمل جراحی دیگر، عمل جراحی ماموپلاستی هم دارای مخاطرات و عوارضی است که باید با پزشک شما در مورد آنها گفتگو شود.

توانبخشی پس از ماموپلاستی مهمترین مرحله است که نتیجه عمل تا حد زیادی به آن بستگی دارد، زیرا رعایت دقیق توصیه های پزشک در طول دوره نقاهت نیز مهم است. به همین دلیل است که یک دکتر خوب در کلینیک خود توجه ویژه ای به مشاوره و نظارت بر بیماران پس از عمل دارد.

شماره تماس برای مشاوره جراحی مامو پلاستی در تهران: 09304048043

وب سایت کلینیک پارسیان : https://parsian-beauty.ir

 

 

بهترين دكتر جراحي كوچك كردن سينه در تهران درمان-تورم-ماموپلاستی هزینه عمل ماموپلاستی کاهشی عکس قبل و بعد از عمل ماموپلاستی جراحی کوچک کردن پستان در تهران کیا عمل ماموپلاستی انجام دادن دکتر خوب برای ماموپلاستی هزينه پروتز سينه با بیمه دكتر وزين دل هزینه جراحی ماموپلاستی هزينه جراحي كوچك كردن سينه ۱۴۰۲ بهترين دكتر جراحي بزرگ كردن سينه در تهران میزان درد عمل ماموپلاستی چقدره نی نی سایت  بهترین پزشک جراحی زیبایی پستان  بهترین جراح سینه در تهران جراحی سینه در افراد ترنس

مزایای-ماموپلاستی

بهترین-جراح-ماموپلاستی-کوچک-کردن-سینه

سایر خدمات کلینیک

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان در تهران، بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

خانم دکتر الهه فروتن، جراح و متخصص زیبایی

آدرس کلینیک : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

شماره تماس: 09304048043

ایمیل: info@parsian-beauty.ir

 

 


طراح سایت: الماس سایت