عمل کوچک کردن یا لیفت سینه، ماموپلاستی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بهترین جراح عمل ماموپلاستی در تهران

عمل کوچک کردن یا لیفت سینه، ماموپلاستی

ماموپلاستی شامل بازسازی سینه ها می شود که می تواند برای اهداف زیبایی یا درمانی باشد. این ماموپلاستی می تواند چندین نشانه داشته باشد: یا بزرگ کردن سینه یا برعکس کوچک کردن سینه، همچنین می‌تواند به منظور اصلاح افتادگی سینه‌ها یا اصلاح آرئول‌های سینه یا کاهش نوک سینه‌ها باشد.

یک مورد ضروری برای این ماموپلاستی مربوط به زنانی است که از سرطان سینه رنج می برند. برای این بیماران می توان بازسازی سینه را زمانی پیشنهاد کرد که تحت برداشتن تومور یا ماستکتومی قرار گرفته باشند.

ماموپلاستی یک عمل جراحی است که هدف آن تغییر شکل سینه ها است. به طور خاص می توان آن را پس از ماستکتومی انجام داد، یعنی برداشتن یک یا هر دو سینه پس از سرطان. اصطلاح ماموپلاستی در اواسط قرن بیستم پدیدار شد و از کلمه لاتین "mamma" به معنی "سینه" و از یونان باستان "Plassein" به معنای "شکل دادن، مدل سازی" تشکیل شده است.
بنابراین ماموپلاستی یک عمل جراحی سینه است که می تواند برای اهداف زیبایی و یا برای اهداف درمانی باشد. در واقع چندین عمل جراحی وجود دارد.
بزرگ کردن سینه از 18 سالگی و در هر زمانی از زندگی قابل انجام است. چندین روش ممکن وجود دارد، مانند نصب پروتز سینه یا لیپوفیلینگ سینه که جایگزینی برای جایگذاری این ایمپلنت ها می باشد.

قرار دادن پروتز سینه
هنگام گذاشتن ایمپلنت، که پروتز سینه نیز نامیده می شود، باید معیارهای خاصی رعایت شود. در واقع لازم است حداکثر تمایل به یک نتیجه طبیعی داشته باشید، و در صورت امکان با اسکار در اطراف آرئول یا در حفره زیر بغل (زیر بازوها).
پروتز سینه از یک پاکت سیلیکونی الاستیک پر شده با ژل سیلیکون ساخته شده است. شکل آن را "آناتومیک"، یعنی سینه شکل می نامند.

در حال حاضر، پروتزهای سینه ای که مورد استفاده قرار می گیرند استانداردهای ایمنی دقیق و مطمئنی را دارند، آنها باید نشان CE از جامعه اروپایی و همچنین مجوز بهداشت برای محصولات بهداشتی را دریافت کنند.

به غیر از ژل سیلیکون، دو نوع دیگر از محصولات پرکننده پاکت های الاستومری سیلیکونی مجاز هستند، یا هیدروژل، یک ژل آبی که آب ژل شده با مشتقات سلولز است. این ژل آبی نسبت به سرم فیزیولوژیکی طبیعی تر می باشد.
لیپولیفینگ
تکنیک بزرگ کردن سینه با لیپوفیلینگ برای درمان هیپوتروفی متوسط، عدم تقارن متوسط سینه یا حتی برای کامل کردن نتیجه بزرگ کردن سینه توسط ایمپلنت استفاده می شود.
بزرگ کردن سینه از طریق تزریق مجدد چربی خود فرد انجام می شود. این یک روش جراحی طبیعی است زیرا هیچ ایمپلنت یا تزریقی برای بزرگ کردن سینه‌های بیمار مورد نیاز نیست، فقط از چربی خود بیمار استفاده می‌شود. بنابراین، این یک اتوگرافت از سلول‌های چربی است،در واقع، چربی از بخشی از بدن، مانند شکم یا ران‌ها گرفته می‌شود و سپس به سینه‌ها تزریق شود.
لیپوفیلینگ سینه را می توان به ویژه در جراحی ترمیمی سینه پس از ماستکتومی به دنبال سرطان سینه انجام داد.

کوچک کردن سینه
کوچک کردن سینه گاهی اوقات در صورت بزرگ شدن سینه ضروری است. هدف از این عمل از بین بردن غده پستانی و یا چربی اضافی است. هدف کاهش حجم سینه ها است. کوچک کردن سینه می تواند کاربرد ترمیم کنندگی یا حتی برای اهداف زیبایی باشد.

اصلاح افتادگی سینه
ماموپلاستی همچنین می تواند به منظور اصلاح افتادگی سینه ها باشد و در این صورت شامل درمان هم می شود. افتادگی سینه می تواند در نتیجه بارداری،یا  پس از کاهش زیاد وزن و یا به دلیل افزایش سن ظاهر شود.

سایر روش های احتمالی ماموپلاستی
یک عمل جراحی زیبائی کوچک می تواند حجم سینه ها را در زمانی که خیلی بزرگ، نامتقارن یا حتی خیلی پایین است اصلاح کند.
کاهش نوک سینه ها؛
اصلاح عدم تقارن سینه؛
در نهایت، غده های پستان و یا نوک سینه های ناهمگون نیز می توانند با جراحی درمان شوند.

چرا ماموپلاستی انجام دهیم؟
دلایل مختلفی می تواند باعث شود که یک زن به ماموپلاستی متوسل شود:
به عنوان مثال، در مورد هیپرتروفی، برخی از زنان ممکن است احساس ناراحتی کنند که سینه‌هایشان از لحاظ ظاهری مناسب و زیبا نیست.
فراتر از جنبه زیبایی شناختی، داشتن سینه بیش از حد بزرگ می تواند منبع ناراحتی و رنج باشد. این می تواند باعث اختلال در خواب، مشکل در دویدن، انجام ورزش و گاهی حتی راه رفتن شود. علاوه بر این، این وزن سینه می تواند باعث درد کمر یا شانه شود.
اندازه سینه ها نیز می تواند با توجه به سابقه شخصی (چند بارداری و شیردهی، کاهش وزن قابل توجه یا حتی سن) تغییر کند.
سرطان سینه ممکن است نیاز به برداشتن تومور داشته باشد، بنابراین می توان به بازسازی سینه متوسل شد. این یکی از موارد مشخص شده ماموپلاستی است، زیرا سرطان سینه ممکن است حتی منجر به برداشتن کامل یک یا هر دو سینه شده باشد، (عمل جراحی که ماستکتومی نامیده می شود) در این حالت ممکن است بیمار بخواهد تحت بازسازی سینه قرار گیرد.
توصیه های ما را برای مراقبت از سلامت خود دریافت دنبال کنید.

ماموپلاستی توسط جراح زیبایی انجام می شود. نیاز به بیهوشی قبلی دارد. برخی از جراحی های سینه با بی حسی موضعی انجام می شود. علاوه بر این، یک تکنیک جدید بیهوشی موضعی وجود دارد که در این روش توسط سونوگرافی هدایت می شود، در نهایت، اغلب لازم است عمل تحت بیهوشی عمومی انجام شود.

قبل ازعمل جراحی توصیه می شود:
از مصرف داروهای حاوی آسپرین در ده روز قبل از عمل خودداری کنید.
جلوگیری از بارداری یک ماه قبل از عمل برای کاهش خطر ترومبوآمبولی؛
6 ساعت قبل از شروع عمل زیبایی با معده خالی (غذا، هیدراتاسیون و تنباکو) باشید.
برای لیپوفیلینگ: سیگار کشیدن را حداقل یک ماه قبل و یک ماه بعد از عمل قطع کنید تا پیوند چربی تسهیل شود.
قرار دادن پروتز سینه
ایمپلنت های سینه تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرند. این روش تقریبا یک ساعت طول می کشد. جراح زیبایی یک برش محتاطانه در زیر سینه ها یا زیر بغل یا اطراف پستان ایجاد می کند. او پروتزهای سینه را قرار می دهد و بسیار دقیق محل جراحی را بازسازی می کند. بیمار می تواند 48 ساعت پس از عمل زیبایی به منزل برگردد. برای بهینه سازی نتایج این عمل جراحی، بیمار باید به مدت حدود یک ماه از سوتین فشاری استفاده کند تا پروتزها در جای خود ثابت بماند.

عمل لیپوفیلینگ
بستری شدن بیست و چهار ساعته در بیمارستان ضروری است و خود لیپوفیلینگ حدود دو ساعت طول می کشد.
این عمل با برداشتن چربی با استفاده از یک میکرو کانولا، در یک ناحیه مجزا از بدن که در آن سلول‌های چربی بیش از حد یافت می‌شوند، آغاز می‌شود.
سپس چربی برای چند دقیقه سانتریفیوژ می شود تا تمام ناخالصی های آن پاک شود.
برش های 1 تا 2 میلی متری در زیر پستان ایجاد می شود.
سپس ریز ذرات چربی تزریق می شوند.

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

طراح سایت: الماس سایت