• 09304048043
  • 09304048043
  • شنبه تا پنج شنبه 8صبح تا 8 شب / آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

عمل براکیوپلاستی

براکیوپلاستی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هزینه عمل براکیو پلاستی

عمل کوچک کردن بازوها و لیفت بازو  (براکیوپلاستی) هزینه عمل براکیو پلاستی در تهران در سال 1402و در کلینیک زیبایی پارسیان مبلغ 40 میلیون تومان است

عمل جراحی لیفت بازو
لیفت بازو (براکیوپلاستی) برای سفت کردن بازو، درمان پوست اضافی که افتادگی دارد، سفت کردن پوست، از بین بردن چربی اضافی و کاهش قطر بازو استفاده می شود. بازو متناسب تر می شود. این یک روش رایج در جراحی زیبایی است. به این عمل درمولیپکتومی بازو یا براکیوپلاستی نیز می گویند.
بازو می تواند ناهنجاری داشته باشد، یا مشکل حجم، بازو بیش از حد باز، بیش از حد بزرگ، یا ناهنجاری پوستی، پوست بیش از حد افتاده (به دلیل کاهش وزن قابل توجه یا افتادگی پوست به دلیل سن، آفتاب، کیفیت پوست، یائسگی و غیره). بنابراین ما بر روی این عامل های، حجم و یا پوست عمل خواهیم کرد.
براکیوپلاستی (لیفت بازو)
تکنیک مدرن براکیوپلاستی یا لیفت داخلی بازو یا لیفت بازو برای پوست و چربی اضافی ناخوشایند پس از کاهش وزن. لیپوساکشن اولیه 400 سی سی چربی در هر بازو (لیپوساکشن تکنیکی لیپو مرطوب) و برداشتن پوست اضافی در یک شکاف ظریف افقی با حداقل اسکار

توضیحاتی در مورد لیفت بازو یا براکیوپلاستی
چربی اضافی روی بازو با لیپوساکشن را از بین می رود. لیپوساکشن به تنهایی ممکن است در مواردی که پوست کیفیت بسیار خوبی دارد کافی باشد. در این مورد، تنها 2 ریز برش تقریبا نامرئی ایجاد می شود. اما در اکثر موارد، لیپوساکشن بازوها به تنهایی کافی نیست و پوست اضافی باید برداشته شود.
در این موارد با اسکار جزیی همراه است. می تواند فقط زیر بغل باشد، یعنی در زیر بغل قرار دارد و بنابراین در معرض دید نمی باشد. این تکنیک لیفت بازو زیر بغل یا ترانس آگزیلار در صورتی امکان پذیر است که پوست اضافی کوچک باشد. اگر پوست اضافی قابل توجه باشد، جای زخم در قسمت داخلی بازو قرار می گیرد و از زیر بغل تا خم آرنج می رود. به طور کلی بسیار نازک و معمولا قابل مشاهده نیست.

بنابراین 3 تکنیک لیفت بازو وجود دارد:
لیپوساکشن بازو (بدون پوست اضافی)
لیپوساکشن بازو با اسکار افقی لیفت بازو زیر بغل (پوست اضافی متوسط)
لیپوساکشن بازو با اسکار داخلی لیفت طولی بازو (پوست اضافی قابل توجه)
اگر فقط چربی اضافی وجود داشته باشد و کیفیت پوست عالی باشد، فقط با لیپوساکشن چربی را انجام می دهیم. 2 برش کوچک چند میلی متری برای انجام کانول های لیپوساکشن کافی است. اگر پوست  بی کیفیت باشد پس از برداشتن چربی، پوست اضافی وجود دارد، پس چاره ای نیست، باید پوست را بردارید. یا برشی در زیر بغل ایجاد می شود تا پوست از آرنج تا شانه، سفت شود. سپس یک اسکار طولی اضافی در قسمت داخلی بازو ایجاد شده که می تواند تا آرنج پایین بیاید، تقریبا مانند درز در سطح آستین پیراهن. این بهترین تکنیک برای داشتن یک اثر مورفولوژیکی بر روی بازو است. در نهایت، در برخی موارد که فقط شل شدن پوست وجود دارد، اما بدون چربی اضافی، می‌توانیم فقط پوست را جدا کنیم، چه با یک اسکار زیر بغل یا یک اسکار طولی اضافی.

این عمل جراحی زیبایی معمولا با  بیهوشی همراه است. گاهی اوقات هم این عمل جراحی با  بی حسی موضعی همراه با آرامبخش (داروهای آرام بخش) امکان پذیر است.

آیا این عمل جراحی همراه درد است؟
براکیوپلاستی یک روش بدون درد است. پس از عمل، داروهای ضد درد به طور سیستماتیک تجویز می شود. درد (سفتی، درد) در 3 تا 8 روز از بین می رود. بالا بردن بازوها در روزهای اول دشوار است که سریعا بهبود یافته و اصلا  این روند بهبود جای نگرانی ندارد

سایر خدمات کلینیک

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان در تهران، بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

خانم دکتر الهه فروتن، جراح و متخصص زیبایی

آدرس کلینیک : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

شماره تماس: 09304048043

ایمیل: info@parsian-beauty.ir

 

 


طراح سایت: الماس سایت