• 09304048043
  • 09304048043
  • شنبه تا پنج شنبه 8صبح تا 8 شب / آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

عمل لیفت ران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

عمل لیفت ران

کروروپلاستی / لیفتینگ ران
لیفت ران به عمل جراحی زیبایی ران ها گفته می شود که به دنبال شل شدن پوست اضافی در سطح ران ها انجام شده و اغلب با لیپوساکشن ران همراه است. قیمت عمل زیبایی لیفت ران  60 میلیون تومان میباشد


این یک روش جراحی است که پوست قسمت داخلی ران را سفت می کند و بخشی از پوست اضافی و یا آسیب دیده را ازجدا می کند.
در مردان یا زنانی که افزایش سن دارند یا وزن زیادی از دست داده اند (به طور خود به خود یا بعد از گاستروپلاستی یا بعد از بارداری) این ناهنجاری رخ می دهد. در عواقب کاهش وزن، اندام هایی که زمانی چاق و چاق بودند، با کاهش وزنی که خیلی سریع ظاهر می شود، از چربی خالی می شوند. پوست زمان کافی برای سازگاری با ظرف حجم خود را نداشته است و به طور غیرقابل تصوری افت می کند. تنها راه حل این است که پوست اضافی را از بین ببرید.

رویه عمل جراحی لیفت ران:
این عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی  انجام می شود. بر روی بیمار با یک ماژیک ابعاد عمل جراحی کشیده می شود تا جای زخم های پنهان تا حد امکان بین ران ها قرار گیرد. در مهمترین موارد، یک اسکار عمودی علاوه بر اسکار افقی لازم است تا پوست اضافی را به بهترین نحو برداشته و به نتیجه مطلوب دست یافت. پوست اضافی و چربی زیرین آن برداشته می شود و سپس لبه های پوست با استفاده از بخیه های با جذب قوی به هم چسبانده می شوند. یک پانسمان ساده روی آن قرار داده و سپس روی آن پانسمان قرار میدهیم.
1- پس از اولین لیپوساکشن، پوست اضافی برداشته می شود.
2- عرض ناحیه برداشتن پوست داخلی ممکن است از 20 سانتی متر بیشتر باشد.
لیپوساکشن به طور سیستماتیک با کاهش نفوذ چربی همراه است. این اجازه می دهد تا ران را بهتر اصلاح کنید و عناصر حساس ران (اعصاب و عروق لنفاوی) محافظت کنید. علاوه بر این، لیپوساکشن شل شدن پوست را کاهش می دهد و در نتیجه اجازه می دهد تا پوست بیشتری برداشته شود تا نهایتا زیبایی بهتری داشته باشد.

پوست اضافی در صورت لزوم برای تغییر شکل ران برداشته می شود. بنابراین، این یک جراحی زیبایی است که پوشش مجدد پوست را با عضلانی ران هماهنگ می کند.
در این عمل جراحی زیبایی، خطر خونریزی و ترشحات غیرطبیعی لنفاوی (تورم نیاز به سوراخ های مکرر برای تخلیه مایعات اضافی دارد) بسیار کم و ناچیز است.
اسکار عمودی بیشتر موارد، بدون جای زخم در کشاله ران می باشد و داروهای مسکن، ضد انعقاد و پانسمان برای بهبود محل عمل تجویز می شود. لباس های چسبیده بسیار مفید هستند تا بافت ها تخلیه شوند. مشاوره یک ماهه برای بررسی بهبودی لازم است. استراحت و توقف کار برای یک ماه تا 6 هفته ضروری است.

نتایج لیفت ران چیست؟
نتیجه فوری است، با ناپدید شدن پوست آویزان ران، و کاهش حجم آن در صورت لیپوساکشن مرتبط.
نتیجه نهایی لیفت ران بعد از 3 ماه مشاهده می شود.
برای قضاوت در مورد ظاهر نهایی اسکارها باید حداقل 12 ماه صبر کنید.
چندین مشاوره کنترلی تقریباً 1 ماه، 3 ماه یا 6 ماه و 1 سال پس از عمل جراحی انجام می شود.

عوارض
عفونت در این عمل جراحی بسیار نادر است اما باید در روزهای اول مراقبت نموده  کرد و مراقبت های بهداشتی را انجام داد. در مواردی تاخیر در بهبودی با شل شدن بخیه ممکن است رخ دهد که جای نگرانی ندارد و با تجویز دارو توسط پزشک جراح براحتی رفع خواهد شد.

سایر خدمات کلینیک

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان در تهران، بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

خانم دکتر الهه فروتن، جراح و متخصص زیبایی

آدرس کلینیک : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

شماره تماس: 09304048043

ایمیل: info@parsian-beauty.ir

 

 


طراح سایت: الماس سایت