• 09304048043
  • 09304048043
  • شنبه تا پنج شنبه 8صبح تا 8 شب / آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک،خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

عمل ابدومینوپلاستی

عمل جراحی زیبایی شکم یا لیفت شکم (ابدومینوپلاستی)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

جراحی زیبایی شکم در تهران

دکتر خانم جراحی زیبایی شکم در تهراندکتر الهه فروتن بهترين جراح خانم ابدومينوپلاستی در تهران با سالها تجربه و نمونه کارهای واقعی از قبل و بعد عمل زیبایی شکم در تهران. برای مشاهده نمونه های بیشتر بیماران با رضایتمندی از عمل زیبایی شکم نزد این پزشک میتوانید پیج اینستاگرام ما را که در پایین صفحه لینک آنرا قرار داده ایم مشاهده کنید.

عمل جراحی شکم یا لیفت شکم چیست؟ 
این عمل جراحی زیبایی که با نام ابدومینوپلاستی نیز شناخته می‌شود، یک روش جراحی برای کاهش چربی در ناحیه شکم بوده که موجب میشود  ظاهر شکم بصورت چشمگیری زیبا شود. در این روش، با از بین رفتن چربی اضافی و جمع نمودن پوست شکم،  می توان به ظاهری متناسب، کشیده، صاف، و جوانتر دست یافت، علاوه بر آن  این عمل جراحی می‌تواند علائم افتادگی شکم را نیز بهبود ببخشد.  در ادامه خواهیم داشت: عمل جراحی زیبایی شکم و نمونه عمل ابدومینوپلاستی در تهران ، هزینه عمل جراحی زیبایی شکم و پهلو در تهران توسط بهترین دکتر ابدومینوپلاستی خانم در تهران

این عمل برای چه اشخاصی مناسب است؟
برای کسانی مناسب است که به دلیل عوامل مختلفی مانند چاقی، بارداری و تغییرات قابل توجه در وزن، میزان تراکم و فرم طبیعی پوست شکم را از دست داده‌اند.

نحوه انجام جراحی چگونه است؟ 
نحوه انجام جراحی لیفت شکم متفاوت است و بستگی به صلاحدید پزشک و شرایط و ویژگی‌های بدنی هر بیمار دارد. در یک روش معمول، جراح یک برش  طولی در شکم ایجاد نموده، سپس چربی اضافی را از ناحیه شکم جدا نموده، طوری که عضلات شکم بصورت مناسب قرار  گیرند. پس از آن پوست شکم بصورت بسیار دقیق  بازسازی می‌شود.

هزینه عمل جراحی زیبابی شکم در ایران متغیر است و بستگی به محل انجام عمل جراحی، تخصص پزشک، تیم جراحی، تجهیزات مورد استفاده و سطح جراحی بیمارستان دارد، و این هزینه ها به شدت متغیر هستند، بهتر است قبل از تصمیم‌گیری در مورد عمل جراحی با پزشک حاذق و متبحر مشورت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

در سال 402 هزینه عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یا عمل زیبایی شکم بین 50 تا 60 میلیون تومان میباشد

 

در کلینیک زیبایی پارسیان  جراحی زیبایی شکم توسط بهترین دکتر جراح ابدومینوپلاستی خانم در تهران انجام میشود.
در خارج از کشور، هزینه های عمل زیبائی شکم نسبت به ایران بسیار بالاتر می باشد و بستگی به عوامل مختلفی مانند کشوری که در آنجا عمل جراحی انجام می شود، تجربه و مهارت جراح، پروتزها و مواد استفاده شده و میزان تغییرات مورد نیاز برای زیباجو دارد. برای مثال، در کشورهای آمریکا و اروپا هزینه های جراحی زیبائی شکم ممکن است بین 5,000 تا 20,000 دلار باشد. در کشورهای دیگر نیز قیمت ها ممکن است متفاوت باشد. علاوه بر هزینه های اولیه عمل، هزینه های پس از عمل نظیر خدمات مراقبت پس از جراحی و داروها نیز باید در نظر گرفته شود.

هزینه عمل جراحی شکم یا لیفت شکم به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله: 1. محل انجام عمل: هزینه‌ها بین کشورها و شهرها متفاوت است. عموماً در کشورهای توسعه یافته، هزینه‌ها بیشتر هستند. 2. تجربه و مهارت جراح: جراحان با تجربه و مهارت بالاتر معمولاً هزینه‌های بیشتری دارند. 3. مرکز جراحی: مراکز جراحی مختلف هزینه‌های متفاوتی دارند. مراکز بزرگتر و مجهزتر معمولاً هزینه‌های بیشتری دارند. 4. مدت زمان عمل: عمل‌های بلندمدت و پیچیده معمولاً هزینه‌های بیشتری دارند. 5. هزینه‌های جانبی: هزینه‌هایی مانند مشاوره‌ها قبل از عمل، آزمایش‌ها، بستری در بیمارستان و داروها نیز باید در نظر گرفته شوند.

 هزینه عمل جراحی زیبایی شکم

با توجه به این عوامل، هزینه عمل جراحی شکم یا لیفت شکم (قیمت جراحی ابدومینوپلاستی در تهران) در سال 1402 در کلینیک زیبایی پارسیان، ممکن است بین 50 تا 60 میلیون تومان باشد.

البته، این تخمینی است و برای اطلاعات دقیق‌تر  هزینه عمل ابدومینوپلاستی باید با یک جراح متخصص مشورت کنید.

در کلینیک پارسیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران بهترین جراح پلاستیک خانم در تهران بهترین دکتر جراح شکم و پهلو بهترین جراح زیبایی شکم در تهران

 

نمونه عمل ابدومینوپلاستی

نمونه قبل و بعد جراحی زیبایی شکم

جراحی ابدومینوپلاستی شکم

نمونه قبل و بعد جراحی ابدومینوپلاستی شکم برای زیباجوی آقا توسط پزشک مرد در کلینیک پارسیان

 

ابدومینوپلاستی ۳۶۰ درجه
نمونه عمل ابدومینوپلاستی ۳۶۰ درجه برای زیباجوی خانم توسط بهترین متخصص جراحی خانم در کلینیک پارسیان

 

جراحی مینی ابدومینوپلاستی شکم

نمونه قبل و بعد یک جراحی مینی ابدومینوپلاستی شکم در کلینیک ما

قبل و بعد جراحی زیبایی شکم

قبل و بعد جراحی زیبایی شکم در کلینیک پارسیان توسط دکتر خانم به درخواست زیباجو

 

درصد موفقیت جراحی زیبایی شکم چقدر میباشد؟
درصد موفقیت ممکن است متفاوت باشد و بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله پیچیدگی عمل جراحی و وضعیت فیزیکی بیمار، و میزان تبحر و تجربه جراح، و معمولا درصد موفقیت جراحی زیبایی شکم بین ۸۰ تا ۹۰ درصد است. همچنین، این عمل جراحی نیز، نیاز به مراقبت پس از عمل جراحی و انجام توصیه ها و راهنمایی های پزشک نیز دارد تا بهبودی و موفقیت بیشتری حاصل شود. در این کلینیک بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران طبق نظرات کاربران در نی نی سایت فوق تخصص جراحی پلاستیک خانم در تهران بهترین جراح لیپوماتیک 360 درجه خانم در تهران

آیا ناحیه ای از شکم که عمل جراحی زیبایی روی آن انجام شده بعد از یک مدت به حالت قبل از عمل برمیگردد یا دائمی است؟
عمل جراحی زیبایی شکم، که به آن جراحی برداشتن چربی شکم نیز گفته می‌شود، به صورت دائمی است و به حالت قبلی برنمی‌گردد. با این وجود، مراقبت و رعایت یک سبک زندگی سالم می‌تواند تاثیر زیادی در برقراری نتیجه‌های بلندمدت این جراحی داشته باشد. از همین رو، باید همراه این عمل جراحی، تغذیه مناسب، ورزش منظم و  حفظ وزن  مناسب رعایت شود.

بقیه نمونه عمل های زیبایی شکم در کلینیک پارسیان

قبل و بعد جراحی لیپو 360

قبل و بعد جراحی لیپو 360

بهترین جراح ابدومینوپلاستی خانم در تهران

قبل و بعد عمل زیبایی شکم توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی خانم در تهران، خدایی ببینید چی بوده و چی شده

قبل و بعد لیپو شکم

قبل و بعد لیپو شکم برای زیباجوی میانسال در کلینیک پارسیان

 بهترین جراح ابدومینوپلاستی خانم در تهران

نمونه عمل زیبایی شکم توسط توسط بهترین جراح ابدومینوپلاستی خانم در تهران در کلینیک پارسیان

 

روش‌ های غیرجراحی برای کوچک‌ نمودن شکم عبارت‌اند از:
1- تغییر رژیم غذایی: برای کاهش چربی شکم، از مواد غذایی سالم و کم چرب، مانند میوه‌ها، سبزیجات، ماهی و غلات کامل استفاده کنید. همچنین توصیه می‌شود از مصرف مواد چرب مانند، چیپس و تنقلات مضر تا حد ممکن اجتناب کنید.
2- ورزش: قرار دادن فعالیت‌های ورزشی در برنامه روزانه خود، مانند دویدن، شنا، پیاده‌روی یا تمرینات شکم و پهلو، میتواند به کوچک‌تر شدن شکم کمک کند. این تمرینات عضلات شکم و پهلو را تقویت می‌کنند و چربی را می سوزاند.
3- تمرین‌های مربوط به تنفس: این تمرینات، عملکرد عضلات شکم را تقویت می‌کنند و ممکن است به سفت و جمع شدن نواحی شکم کمک کنند.
4- شما میتوانید به کمک لباس های زیر تنگ و چسبیده، شکم خود را کمی کوچک‌تر نشان دهید.
5. کاهش استرس: استرس ممکن است باعث افزایش چربی در ناحیه شکم و بزرگ شدن شکم شود. بنابراین، تلاش کنید استرس خود را کاهش دهید، از روش‌های مختلف مانند مدیتیشن، انجام تکنیک های آرامش بخش و یا پیوستن به کلاس‌های یوگا استفاده کنید.

اما روش های غیرجراحی برای کوچک نمودن شکم، مدت زمان زیادی زمان می برد تا تاثیر خود را در بدن نمایان سازد که از حوصله بسیاری از افراد خارج بوده و برخی از افراد نیز به دلیل آسیب های مفصلی و همچنین آسیب در برخی از اعضای بدن شاید نتوانند در این زمینه فعالیت مستمر و موثر داشته باشند، از طرفی روش های زیبایی جراحی میتواند تمرکز را بر لاغر نمودن ناحیه شکم بگذارد و دیگراعضای بدن و ناحیه صورت شخص باریک و لاغر نشود ، اما در روش های غیر جراحی کل بدن لاغر شده و ناخواسته ناحیه صورت و یا اعضای دیگر هم لاغر می شوند که معمولا برای اشخاص متقاضی مطلوب نیست. پیشنهاد می شود روش های غیر جراحی را به عنوان مکمل عمل زیبائی شکم انجام دهید و با یک انتخاب صحیح در روش کوچک نمودن ناحیه شکم و انتخاب پزشک حاذق و متبحر، بلافاصله پس از عمل جراحی می توانید کوچک شدن شکم و زیبایی حیرت آور آنرا  مشاهده نمایید و از زندگی و زیبایی خود لذت ببرید.

به هر حال قبل از شروع هر نوع برنامه‌ای برای کاهش اندازه شکم، بهتر است با ما مشورت کنید تا روش مناسبی را برای شما پیشنهاد کنیم.

 برای تماس سریع با مشاور کلینیک پارسیان روی آیکون تلفن پایین صفحه کلیک کنید.

 

سایر خدمات کلینیک

درباره کلینیک زیبایی پارسیان

 در کلینیک زیبایی پارسیان در تهران، بیش از هر چیزی به سلامت افراد و درمان های اصولی پرداخته میشود. اگر در چنین مکانی به بهداشت اهمیت داده نشود یعنی سلامت انسان ها در الویت کادر پزشکی قرار ندارد. باید فضاهای متفاوتی برای درمان های مختلف در نظر گرفته شود تا سلامت مراجعین تضمین شود. این مرکز زیبایی دارای مجوز بهداشت میباشد و کلیه جراحی های خود را طبق آخرین استانداردهای پزشکی انجام میدهد.

خانم دکتر الهه فروتن، جراح و متخصص زیبایی

آدرس کلینیک : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان دستگردی، پلاک 372، طبقه 3

شماره تماس: 09304048043

ایمیل: info@parsian-beauty.ir

 

 


طراح سایت: الماس سایت